Kontakty

Inženýrské stavby Brno, spol. s r. o.
Hudcova 588/70b
621 00 Brno - Medlánky
IČ 416 01 645
DIČ CZ41601645
Obchodní společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 2209
id datové schránky: fwmcsp3

Vedení společnosti

Jiří Lutonský  /  ředitel společnosti  /  tel.: 544 509 207

Mgr. Dana Hedvíková  /  sekretariát ředitele  /  tel.: 544 509 207  /  hedvikova@isbrno.cz /  info@isbrno.cz

Jana Dršatová  /  sekretariát ředitele  /  tel.: 544 509 205  /  drsatova@isbrno.cz

Ing. Lotfi Hatem, PhD. - technolog, ISM  /  tel.: 544 509 290  /  hatem@isbrno.cz

 

Ekonomický úsek

Ing. Pavel Štěpánek - ekonomický ředitel  /  tel.: 544 509 275  /  stepanek@isbrno.cz

Lenka Sýkorová  /  hlavní účetní  /  tel.: 544 509 202  /  sykorova@isbrno.cz

Andrea Hlásenská  /  účetní  /  tel.: 544 509 310  /  hlasenska@isbrno.cz 

Jana Havránková  /  mzdová účetní, personalistka  /  tel.: 544 509 371  /  havrankova@isbrno.cz

Eva Horáčková  /  účetní  /  tel.: 544 509 209  /  horackova@isbrno.cz

Obchodní úsek

Ing. Miloslav Pytlík  /  Obchodní ředitel  /  tel.: 544 509 208  /  pytlik@isbrno.cz

Ing. Eva Hlaváčková  /  rozpočtář-přípravář  /  tel.: 544 509 220  /  hlavackova@isbrno.cz

Ing. Filip Lutonský  /  rozpočtář-přípravář  /  tel.: 544 509 217  /  flutonsky@isbrno.cz

Ing. Ivo Retzl  /  rozpočtář-přípravář  /  tel.: 544 509 204  /  retzl@isbrno.cz

Ing. Dušan Vyskočil  /  rozpočtář-přípravář  /  tel.: 544 509 221  /  vyskocil@isbrno.cz

Ing. Jan Zelinka  /  rozpočtář-přípravář  /  tel.: 544 509 223   /  zelinka@isbrno.cz

Ing. Jana Zouharová  /  rozpočtář-přípravář  /  tel.: 544 509 288  /  zouharova@isbrno.cz

Výrobní úsek

Ing. Otakar Schelle  /  ředitel stavební divize  /  tel.: 544 509 213  /  schelle@isbrno.cz

Ing. Zdeněk Sendler  /  vedoucí stavební výroby  /  tel.: 544 509 321  /  sendler@isbrno.cz

Pavel Plodík  /  vedoucí střediska pokládky  /  tel.: 544 509 367  /  plodik@isbrno.cz

Roman Maláč  /  vedoucí střediska výroby  /  tel.: 544 509 319  /  malac@isbrno.cz

Leoš Mahel, DiS  /  vedoucí střediska výroby  /  tel.: 544 509 224  /  mahel@isbrno.cz

Antonín Dostál  /  vedoucí střediska výroby  /  tel.: 544 509 224  /  dostal@isbrno.cz

Bohuslav Hlaváček  /  vedoucí střediska výroby  /  tel.: 544 509 320  /  hlavacek@isbrno.cz

Technický úsek

Vladimír Tauš   /  vedoucí technické divize  /  tel.: 544 509 373  /  taus@isbrno.cz

Ivo Dvořák  /  vedoucí elektroservisu a správy budov  /  tel.: 544 509 267  /  dvorak@isbrno.cz

Jiří Kolouch  /  vedoucí střediska dopravy mechanizace  /  tel.: 544 509 389   /  kolouch@isbrno.cz